Java Öğreticiler uygulamaları oluşturmak için Java programlama dili kullanmak istiyorsanız programcılar için pratik kılavuzları bulunmaktadır. Onlar tam yüzlerce, çalışma örnekleri ve ders onlarca içerir. Ilgili ders grupları “yollar” halinde düzenlenmiştir.
Java Öğreticiler öncelikle Java SE 7’de özelliklerini tanımlamak. En iyi sonuç için, JDK 7 indir .

Neler Yeni

Java Öğreticiler sürekli Java Platform değişiklik yetişmek için ve bizim okuyucuların geribildirim dahil güncellenir. Ayrı yazım hataları ve hataları tespit gelen, bu güncelleştirme aşağıdaki içerir:

Öğretici bu sürümü JRE 7u21 serbest karşılık gelir. 7u21 sürümü kullanıcıların RIA çalıştırmadan önce izin için kullanıcılar isteyen tarafından Zengin İnternet Uygulamaları (RIA) çalıştırmadan önce daha bilinçli kararlar sağlar. Istemi uygulaması ve uygulama tarafından talep erişim düzeyini imzalamak için kullanılan sertifika hakkında bilgi içerir. Java Denetim Masası’ndaki Güvenlik ayarına bağlı olarak, bazı uygulamalar çalışmasını bloke olabilir.

Öğreticiler tüm RIA imzalanmış JAR dosyalarından çalıştırılması tavsiye yansıtacak şekilde güncellenmiştir. Yeni bir sayfa eklenmiş Dağıtım üzerinde iz RIAs Kullanıcı Kabul . Ayrıca üzerinde ders başvurmak isteyebilirsiniz JAR dosyaları imzalama ve doğrulama . Dağıtım e-kitap (Mobi ve epub formatlarını) güncellendi. Son olarak, öğretici içinde başlatılan tüm Java Web Start örnekler artık imzalanır ve tüm uygulamaları sandbox içinde işletilmektedir.

Java SE 8 için devam eden proje Lambda çalışmalarının bir parçası olarak, yeni bir sayfa var Yöntemi Referanslar yeni içerir MethodReferencesTest.java Örneğin (gerektiren Lambda desteği ile JDK 8 erken erişim sürümü derlemek için). Bu yeni sayfa sadece çevrimiçi kullanılabilir.

Java SE 8 gelen diğer bir özelliği çatal kullanmak / paralel diziler sıralamak için çerçeve katılmak yöntemlerini çağırmak için yeteneğidir. Diziler ve Çatal / Üyelik sayfaları denetlemek diziler hakkında bilgi güncellendi. Bu yeni malzeme sadece çevrimiçi kullanılabilir.

Öğretici bir önceki sürümü aşağıdaki dahil:

Erken bir erişim sayfası Lambda ifadeleri . Bu çalışmanın bir parçası olarak, hakkında bilgi İç içe Sınıflar , Anonim Sınıflar ve Yerel Sınıflar güncellendi ve yeni bir sayfa İç içe Sınıflar, Yerel Sınıflar, Anonim Sınıflar ve Lambda ifadeleri Kullanma Zamanı eklenmiştir. Bu yeni malzeme her sadece online olarak kullanılabilir.

Açıklamalar sayfa taşındı ve tam olarak genişletilmiştir Açıklamalar ders . : Yeni ders Java SE 8 özellikleri hakkında bilgi içerir Tipi Açıklamalar , gelişmiş tip kontrolü için geçmeli tip sistemleri ve ile birlikte kullanılabilir Tekrarı Açıklamalar . Bu erken erişim ders sadece çevrimiçi kullanılabilir.

Ders Uluslararasılaşma için Servis Sağlayıcıları yeni bir bölüm içerir bir uzantısı olarak bir özel kaynak Paketi yükleme servis sağlayıcı arayüzler (SPI’ler) ile kaynak paketlerini yüklemek için nasıl gösterir. Bu arabirimler size orijinal kod tabanı değiştirmeden, eklentileri veya modüller aracılığıyla, uzatabilirsiniz bu uygulamaları oluşturmak için olanak sağlar. Yeni bölümüne bakın Genişletilebilir Uygulamaları Oluşturma Daha fazla bilgi için. Bu yeni sayfalar Şu anda kullanılabilir.

Temel Kaplama yollar

Bu yollar gibi kitap şeklinde mevcuttur Java Eğitimi, Beşinci Baskı . Bu kitabı satın almak, sağdaki kutusuna bakın.
Başlarken – Java teknolojisi ve Java geliştirme yazılım yükleme ve basit bir program oluşturmak için kullanarak ders giriş.
Java Dil Öğrenme Java Programlama Dili temel kavram ve özellikleri açıklayan Dersler -.
Temel Java Sınıflar – istisnalar üzerine Dersler, temel giriş / çıkış, eşzamanlılık, düzenli ifadeler ve platform ortamı.
Koleksiyonlar – kullanarak ve Java Koleksiyonlar Çerçeve uzanan Dersler.
Dağıtım – JAR dosyaları kullanarak uygulamalar ve uygulamaları paketi ve Java Web Start ve Java Plug-in kullanarak bunları nasıl dağıtılır.
Java Programlama Dili Sertifika Hazırlık – Mevcut eğitim ve öğretici kaynaklar listesi.
Grafiksel Kullanıcı Arayüzü Oluşturma

Salıncak ile bir GUI oluşturma Java platformunda GUI oluşturma kapsamlı bir giriş -.
JavaFX GUI oluşturma – JavaFX öğreticiler topluluğu.
Özel Parkur ve Dersler

Bu yollar ve dersler web sayfaları olarak kullanılabilir.
Özel Ağ – Java platformu güçlü ağ özellikleri giriş.
Uzatma Mekanizması – Java platformu üzerinde çalışan tüm uygulamalar için kullanılabilir özel API nasıl yapılır.
Tam ekran Özel Modu API – daha tam olarak kullanıcının grafik donanımı kullanan uygulamalar yazmak için nasıl.
Jenerik – derleme zamanı tür güvenlik sağlarken çeşitli nesneler üzerinde operasyonları destekler tür sistemi için bir geliştirme. Bu derste gelişmiş kullanıcılar için olduğunu unutmayın. Java Dil iz içeren Jenerik yeni başlayanlar için uygundur ders.
Uluslararasılaşma – kolayca çeşitli dil ve bölgelere (lokalize) adapte edilebilir böylece yazılım tasarımı giriş.
JavaBeans – Java platformunun bileşen teknolojisi.
JDBC Veritabanı Erişimi – Java uygulamaları ve veritabanları geniş ve veri kaynakları arasında bağlantı için bir API tanıtır.
JMX – Java Yönetim Uzantıları tür uygulamalar, cihazlar ve hizmetler gibi kaynakları yönetimi standart bir yol sağlar.
JNDI – Java İsimlendirme ve Dizin Arabirimi gibi DNS ve LDAP gibi İsimlendirme ve Dizin Hizmet erişim sağlar.
JAXP – XML İşleme (JAXP) 1.4 teknolojisi için Java API tanıtır.
JAXB – XML Binding (JAXB) teknolojisi için Java mimarisi tanıtır.
RMI – uzaktan uygulamalar API bir nesne başka bir Java Virtual Machine üzerinde çalışan bir nesnenin yöntemlerini çağırmak için izin verir.
Yansıma – (“yansıtan”) sınıfları, arayüzleri ve mevcut Java Virtual Machine nesneleri temsil eden bir API.
Güvenlik – zararlı yazılım uygulamaları korunmasına yardımcı Java platform özellikleri.
Ses – uygulamalardan ses veri oynamak için bir API.
2D Grafik – Nasıl uygulamalarda 2D grafikleri görüntülemek ve yazdırmak için.
Yuva Doğrudan Protokolü – Nasıl Yuva Doğrudan Protokolü InfiniBand yararlanmak sağlamak için.